Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Firemné školenia a porady

Predstavte svojim ľuďom ich zamestnanie z doposiaľ neprebádaného uhlu pohľadu.

 

Ctený obchodný partner,

 

V rámci úspešných predošlých rokov v značnej miere zameraných na kooperáciu s mnohými spoločnosťami Slovenska a v závislosti od nášho úmyslu pootvoriť vo väčšej miere dvere a zamerať sa práve na spoluprácu v sektore firemných školení, stretnutí, či porád by sme Vám radi práve touto cestou predstavili Hotel Kráľová ako potencionálneho partnera pre Vás, ktorý Vám ponúka jednu z najkrajších vonkajších terás Slovenska, jedáleň pod hviezdami, komfort z ubytovania zameraného na detail, či bohaté spektrum služieb wellness, hotelového bazéna, parkoviska a takisto možnosť vyhradenia priestorov Hotela len pre Vašu spoločnosť.

 

Meníme Vašu prácu v dokonalý zážitok.

 

Práve kvôli nášmu tohtoročnému cieľu, a to vytvorenie firemných akcií úplne iného štýlu, ako na aký je Slovensko zvyknuté, Vám radi odreprezentujeme náš nový projekt. Pre už spomínanú vytúženú zmenu sme sa zamysleli, prečo Vám, Vašim zamestnancom, kolegom a kolegyniam neponúknuť prácu a zábavu v jednom? Posedenie pri tónoch živej cigánskej kapely, pri čerstvo pečenom prasiatku v kamennej peci  servírovaného šéfkuchárom na Vašu požiadavku, pri horiacom krbe, s komplexnými wellness službami, komfortným ubytovaním by sa nám to mohlo podariť. Čo poviete?

Našim úmyslom nie je len uspokojiť Vaše zmysly, našim úmyslom je poskytnúť im pôžitok úplne nových rozmerov.

Pre dosiahnutie maximálnej spokojnosti a jedinečnosti, každú spoluprácu vytvárame na mieru spoločnosti pri osobnom stretnutí so zástupcom Hotela Kráľová podľa Vášho priania buď priamo u Vás, alebo u nás.